RU

В Україну можуть повернутися інтернет-аптеки

18.04.2012, 12:56
В Україну можуть повернутися інтернет-аптеки - Фото
c7aad422a2dc1414b9f4a1caa2b7ecd2.jpg
Державна служба лікарських препаратів вивчає можливість зняття мораторію на інтернет-аптеки. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції глава служби Олексій Соловйов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Соловйов нагадав, що наприкінці минулого року було прийнято рішення про заборону реалізації лікарських препаратів через інтернет-аптеки.

"Це було зроблено тільки з тієї причини, що держава не в змозі контролювати якість таких ліків. У таких суб'єктів немає певного місцезнаходження. Ми не розуміємо місця розташування веб-ресурсів, ми не розуміємо, як і хто доставляє лікарські препарати пацієнтам", - сказав він.

Соловйов додав, що згідно з європейською статистикою, 50% лікарських засобів, які реалізуються через інтернет-аптеки в тих країнах, де цей вид діяльності дозволено - фальсифікат.

"Ми, щоб не допустити в нашій країні подібної ситуації, щоб не завдати шкоди пацієнту, прийняли таке рішення. Безумовно, ми зараз вивчаємо питання зняття мораторію на реалізацію через інтернет-аптеки, але для цього потрібно розробити жорсткі ліцензійні вимоги для таких суб'єктів", - пояснив він.

Соловйов навів у приклад Данію, де офіційно працює до п'яти сайтів, що надають послуги інтернет-продажу ліків, і їхня діяльність жорстко контролюється державою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини