RU

В Україні затриманий російський націоналіст

13.05.2013, 11:19
В Україні затриманий російський націоналіст - Фото
Фото: mvs.gov.ua
В Україні і в Сербії затримано двох активних учасників екстремістської націоналістичної Бойової організації російських націоналістів (БОРН), які звинувачуються в цілому ряді тяжких злочинів, в тому числі вбивство судді Мосміськсуду Едуарда Чувашова.

Як повідомляє прес-служба Слідчого комітету Росії, перший підозрюваний Ілля Горячев затриманий у Сербії, а другий - Михайло Волков - в Україні. Вони були оголошені в міжнародний розшук у рамках розслідування Головним слідчим управлінням СК Росії кримінальної справи щодо організаторів і учасників екстремістського співтовариства БОРН за звинуваченням у бандитизмі, незаконному обігу зброї, боєприпасів і вибухових пристроїв, здійсненні вбивств судді Мосміськсуду Едуарда Чувашова, адвоката Станіслава Маркелова, лідерів так званих антифашистських рухів Федора Філатова, Іллі Джапарідзе та Івана Хуторського, чемпіона світу з тайського боксу Мусліма Абдуллаєва, громадян Салахедіна Азізова, Расула Халілова, Сосо Хачикяна, замахів на вбивства громадянина Рамазана Нурічуєва і співробітника органів внутрішніх справ Гагика Беняміняна.

"У ході розслідування відносно Горячева винесено постанову про притягнення як обвинуваченого у вчиненні таких злочинів, як організація екстремістського співтовариства, створення банди, вбивство, незаконний обіг зброї. Волкова звинувачують в участі у екстремістський співтоваристві, участі у банді, вбивстві, незаконному обігу зброї ", - зазначили у відомстві.

Раніше за клопотанням слідства Басманний районний суд Москви зазначеним особам обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Зараз вирішується питання про екстрадицію Горячева з Сербії та Волкова з України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини