RU

В Україні вводять єдину систему спостереження за захворюваннями

25.09.2017, 16:04
В Україні вводять єдину систему спостереження за захворюваннями - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
В Україні вводять електронну інтегровану систему спостереження за захворюваннями. План введення системи обговорювалося в ході зустрічі фахівців Держпродпотребслужби з представниками посольства США в Україні, повідомляє прес-служба Держслужби України з питань безпеки продуктів харчування і захисту споживачів.

Темою зустрічі була програма зі зменшення біологічної небезпеки.

Як повідомляється, першим етапом введення системи буде розподіл ролей і обов'язків серед задіяних установ, а також формування інформаційних потоків між ними.

В електронну систему спостереження за захворюваннями увійдуть центральний апарат Держпродпотребслужби, Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, всі обласні управління Держпродпотребслужби, 24 обласні лабораторії, 544 районних територіальних органу Деоржпродпотребслужби. У неї також включать інспекційні пункти та інші науково-дослідні інститути. Планується, що точок доступу до системи буде 716.

30 вересня о Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що в Україні вводиться електронний реєстр пацієнтів, які потребують інсулінотерапії.

Читайте також: 10 трендів здорового харчування, які йдуть в Україну
 

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини