В Україні все частіше фіксують спалахи кору - МОЗ

14.06.2017, 15:56
В Україні все частіше фіксують спалахи кору - МОЗ - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Станом на 13 червня 2017 року Україні зареєстровано 735 випадків кору, з них 536 випадків - у дітей і підлітків

Захворювання на кір у 2017 році зареєстровано в 15 регіонах. Згідно з оперативними даними Міністерства охорони здоров'я, найбільше випадків кору в Івано-Франківській області (392) і Одеській (267).

Станом на 13 червня 2017 року Україні зареєстровано 735 випадків кору, з них 536 випадків - у дітей і підлітків. Для порівняння, за аналогічний період минулого року зареєстрували лише 10 випадків кору у Львівській, Чернівецькій, Київській, Черкаській областях та Києві.

"У Тернопільській області зареєстрували 19 випадків, Дніпропетровській - 11, Вінницькій - 9, Чернівецькій - 8, Львівській - 7, Закарпатській області та Києві - по 4, Хмельницькій - 3, Кіровоградській - 2. Поодинокі випадки зареєстровані в Донецькій, Житомирській і Черкаській областях . Збільшення випадків захворювання на кір пов'язано з низьким охопленням щепленнями дітей і дорослих", - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я.

У Міністерстві уточнюють, що заразитися на кір може будь-яка людина, яка не має імунітету. Специфічного лікування кору не існує, однак хвороби можна запобігти - вакцинацією.

13 листопада 2017 року в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, в 2017-му році Україні загрожує епідемія кору через низький рівень вакцинації.

Читайте також: Ризик спалаху кору в Україні: МОЗ закликає прищеплювати дітей

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса