RU

В Україні стартувала вступна кампанія

02.07.2012, 10:42
В Україні стартувала вступна кампанія - Фото
3049665b9d5c43eec401b0cc5ac840fe.jpg
Як і в минулому році, абітурієнти мають право подавати документи до вищих навчальних закладів і традиційним способом, і за допомогою Інтернету. Минулорічний сервіс "Електронний вступ" перейменовано в систему "Подача та розгляд заяв в електронній формі на участь в конкурсному відборі до вищих навчальних закладів" та з 2 липня доступний на сайті ez.osvitavsim.org.ua.

Випускники мають право подавати документи до п'яти вузів, не більш ніж по трьом напрямам в кожен. Тобто, максимально абітурієнт може підготувати не більше 15 пакетів документів.

Електронні заяви мають право подавати вступники, які мають атестат про повну середню освіту, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з конкурсних предметів і вступають на навчання за бакалаврською програмою. Факт подачі заяви в режимі онлайн автоматично фіксується в єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Абітурієнти, які подають заяви в електронній формі та беруть участь у конкурсному відборі, після прийняття рішення про рекомендацію до зарахування зобов'язані визначитися з вибором вузу і спеціальності, підписати свою електронну заяву, роздруковану в приймальній комісії, і особисто подати оригінали документів про освіту, медичну довідку , сертифікат ЗНО та інші обов'язкові документи, передбачені "Умовами прийому до вищих навчальних закладів України".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини