RU

В Україні стартує додаткова сесія ЗНО

30.06.2017, 13:44
В Україні стартує додаткова сесія ЗНО - Фото
7bf1f7b83c50cc17e1dbe52a0d2ecb6c.jpg
В Україні 3 липня з тестування з української мови та літератури розпочинається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

4 липня відбудеться додаткова сесія з англійської, російської мов, 5 липня - з математики, 6 липня - з історії України, 7 липня - з біології, іспанської, німецької, французької мов, 10 липня - з географії, 11 липня - з фізики, 12 липня - з хімії.

Початок зовнішнього незалежного оцінювання з російської, іспанської, німецької, французької о 14:00. Допуск до пунктів тестування в такому випадку буде проходити з 13:15 до 13:50.

Початок проведення інших тестів, як завжди, о 11:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Читайте також: ЗНО-2017: бали будуть множити на три категорії коефіцієнтів

Вхід учасників до пунктів тестування буде відбуватися при наявності наступних документів:

  • сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, або пред'явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

На інформаційних сторінках учасників розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Рекомендується заздалегідь роздрукувати запрошення-перепустку і ознайомитися з маршрутами проїзду до пунктів проведення ЗНО, розміщеними на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Рекомендується мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Читайте також: Психологи дали поради випускникам, як налаштуватися на ЗНО

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета можуть бути анульовані в разі виявлення протягом часу, відведеного на складання тесту, в учасника зовнішнього оцінювання засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, зберігання та відтворення інформації (мобільні телефони, навушники, флеш-накопичувачі і т. д.), друкованих і рукописних матеріалів, не передбачених процедурою тестування.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини