В Україні налічується близько 40% курців - опитування

24.01.2017, 13:17
В Україні налічується близько 40% курців - опитування - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Згідно з результатами дослідження, проведеного соціологічною групою Рейтинг у грудні 2016 року, 38% опитаних українців визнали, що палять, а 62% - не палять. Результати дослідження опубліковані на сайті групи Рейтинг.

З тих, хто не палить, 23% палили в минулому, а 77% - не палили ніколи.

Тих, хто зізнався в наявності згубної звички, найбільше на сході країни (43%), а найменше - на заході (31%). Серед курців більше респондентів молодших вікових груп (до 51 року). Серед чоловіків у три рази більше курців, ніж серед жінок. Серед найменш забезпеченої категорії населення тих, хто палять, також більше.

Також 2% опитаних заявили, що вживають алкогольні напої (в тому числі слабоалкогольні) майже кожен день, 12% - кілька разів на тиждень, 36% - кілька разів на місяць, 34% - кілька разів на рік, 16% взагалі не вживають алкогольні напої.

Чоловіки заявляли, що вживають алкогольні напої майже вдвічі частіше, ніж жінки.

Частота вживання алкоголю залежить від якості здоров'я: чим краще стан здоров'я респондентів, тим більше серед них тих, хто вживає алкоголь.

Найбільш і найменш забезпечені респонденти вживають алкогольні напої частіше, ніж респонденти із середнім рівнем доходу.

Опитування проводилося з 1 по 10 грудня 2016 року серед працездатного населення України (чоловіки - 18-65 років, жінки - 18-60 років). Вибіркова сукупність становила 1580 респондентів. Можлива похибка - не більше 2,5%.

20 вересня 2016 року повідомлялося, що згідно з даними британського міністерства охорони здоров'я, в 2015 році 16,9% дорослих англійців назвали себе курцями - в порівнянні з 19,3% в 2012 році. Таким чином, число курців в Великобританії знизилося до рекордного рівня. Як відзначають експерти, багатьом "традиційним" курцям допомогли електронні сигарети.

Читайте також: Куріння буває ознакою хворої психіки, - The Independent


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина