В Україні 29 червня стартує вступна кампанія: деталі

27.06.2017, 15:55
В Україні 29 червня стартує вступна кампанія: деталі - Фото
56fa326dc2c2dc7c6fc788e4dcaa53e4.jpg

За словами міністра освіти і науки, 29-го червня вступники зможуть створити електронні кабінети і подати дев'ять заяв на чотири спеціальності

29 червня стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. Про це на брифінгу повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, повідомляє Укрінформ.

"29-го червня абітурієнти створюють електронні кабінети і подають дев'ять заяв на чотири спеціальності. Це можуть бути заяви як в один вуз, так і в дев'ять. Ми не обмежуємо кількість вузів, а тільки кількість спеціальностей", - сказала Гриневич.

Реєстрація проходить на сайті ez.osvitavsim.ua.

У цьому році також діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від одного до дев'яти пріоритетність своїх заяв до вищих навчальних закладів, де цифра один - це найвища пріоритетність.

Заяви подаються в електронному кабінеті з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО має відбутися не пізніше 12:00 1 серпня.

З 12 по 20 липня триватиме зарахування на підставі співбесід та конкурсів. Оприлюднення списків зарахованих за співбесідою та творчим конкурсам відбудеться не пізніше ніж 24 липня.

У цьому році для вступу діють сертифікат і ЗНО 2016 і 2017 років.

Гриневич повідомила, що при приймальних комісіях ВНЗ працюватимуть відділи технічної підтримки, в які можна звернутися у разі проблем з реєстрацією або в разі відсутності можливості самостійно створити електронний кабінет.

Міністр уточнила, що під час вступної кампанії буде працювати гаряча лінія, окремо буде працювати гаряча лінія для вступників з Криму і з окупованих територій Донбасу.

Читайте також: Гриневич: Корупція у вищих навчальних закладах перейшла на вищі рівні

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих