RU

В Угорщині немає нового вірусу грипу,Україні епідемія не загрожує

27.11.2013, 09:42
В Угорщині немає нового вірусу грипу,Україні епідемія не загрожує - Фото
4192c660e3a3be7c743a49447fea8c41.jpg
Міністерство охорони здоров'я України спростовує інформацію про новий вірус грипу, який з'явився в Угорщині, і нібито загрожує епідемією Україні.

"У деяких ЗМІ з'явилася інформація про ускладнення епідемічної ситуації з захворюваності на ГРВІ та грип серед населення Угорщини. Йшлося про циркуляцію нового вірусу грипу і нібито неефективність проведеної раніше імунізації населення. Згідно з даними EuroFlu (щотижневого електронного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров'я), інтенсивність захворювання населення Угорщини ГРВІ та грип низька і не поширюється по території країни, з ознаками стабільної тенденції (рівень респіраторної захворюваності не змінюється в порівнянні з минулим тижнем)", - йдеться в повідомленні.

У відомстві підкреслили, що інформація про циркуляцію нового вірусу грипу на території Угорщини і щодо неефективності проведеної раніше імунізації населення проти грипу не підтверджується офіційними джерелами, в тому числі Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

За однією з версій, дезінформація була поширена для того, щоб відбити в українців бажання виходити на акції протесту проти зриву урядом підписання угоди про асоціацію України з ЄС. І щоб у місцевої влади з'явився привід для заборони масових заходів. Наприклад, мер Харкова Геннадій Кернес заборонив акції протесту, посилаючись саме на загрозу епідемії грипу та ГРВІ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини