RU

В Італії пропонують парам безкоштовний відпочинок за умови

21.11.2016, 18:45
В Італії пропонують парам безкоштовний відпочинок за умови - Фото
Фото: EPA
Група готелів в італійському місті Ассізі пропонують безкоштовний відпочинок для пар, яким вдасться під час відпочинку в них зачати дитину. Про це повідомляє українська служба ВВС

Проект Плідні кімнати ініціював місцевий радник з туризму, щоб популяризувати регіональний туризм і підвищити рівень народжуваності в країні.

Пари, які отримають свідоцтво про народження і покажуть, що їх дитина народилася через дев'ять місяців після перебування в готелі, отримають безкоштовне проживання або відшкодування витрат.

"Народження дитини - це ознака глибокої любові, яку слід заохочувати, незважаючи на безліч труднощів в житті", - йдеться в повідомленні на сайті.

Деякі представники місцевої влади відмежувалися від проекту.

Регіональний радник області Умбрія повідомив, що буде досліджувати, чи не зашкодить ця ініціатива "іміджу Ассізі".

Читайте також: Один вдома: туроператори знизили ціни на відпочинок

18 листопада 2016 року громадська організація International SOS представила  щорічну редакцію карти для мандрівників Travel Risk Map 2016, яка демонструє ступінь небезпеки подорожі в ту чи іншу країну світу.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини