В Росії вирішили боротися з азіатським медом

14.08.2015, 12:44
В Росії вирішили боротися з азіатським медом - Фото
fd4c887fae07e9e747bdc6da63ca0081.jpg

Знищуючи "неякісний мед" з Азії, російська влада сподівається дати зелене світло вітчизняному виробнику

Сьогодні, коли православні християни святкують Медовий Спас, в Російській Федерації висловили думку, що контрафактний мед з Китаю необхідно знищувати. Так вважає помічник глави Россільгоспнагляду Олексій Алексєєнко, повідомляє РСН.

За словами чиновника, до РФ надходить "багато неякісного меду" саме з південно-східної Азії. "Виявляти таку продукцію і безжально знищувати, бити по кишені виробників фальсифікату. Рішення буде прийнято незабаром, тому що проблема назріла", - сказав він.

Алексєєнко також припустив, що після припинення поставок контрабандного меду зі східних країн, звільнену нішу займе російський продукт.

"Коли піде контрафактний мед, цінова ситуація буде достатньо стабільна. Якщо частка цього неякісного меду велика, то це може позначитися перший час і на цінах, цілком можливо, що вони виростуть", - зазначив він.

Як повідомляє джерело, в цьому році російські бджолярі відзначають різке зниження збору меду в більшості регіонів країни. На думку російських експертів, це може привести до різкого збільшення кількості реалізованого фальсифікату.

Нагадаємо, 14 серпня в церквах на знак подяки Богові за новий урожай святять воду, квіти, мак і мед. Саме тому цей день називають Медовим Спасом.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы