RU

В інтернеті продаються набори виживання при кінці світу

07.12.2012, 14:35
В інтернеті продаються набори виживання при кінці світу - Фото
67163adffd0816eb98854f065587cb8d.jpg
У Рунеті заповзятливі інтернет-користувачі активно виставляють на продаж набори з продуктами, засобами гігієни та речами першої необхідності, покликаними допомогти в разі, якщо 21 грудня 2012 року апокаліпсис все-таки відбудеться.

На сайті безкоштовних оголошень Slando продаються набори, схожі на спрощену версію туристичного спорядження. Нерідко їх розбавляють сувенірною продукцією та засобами для проведення дозвілля, наприклад, картами. Не обходиться без горілки і спирту.

Набор для конца света.jpg

Наприклад, набор за 480 гривень складається з таких предметів: два ліхтаріка із запасними батарейками, п'ять свічок, блок сірніків, п'ять запальничок, три банки згущеного молока, три банки шпротів, пляшка горілки, аптечка (актівоване вугілля, бинт, валідол , вата, йод), мило, туалетний папір, нож. З тими, хто зрозуміє, що набір для кінця світу продається втридорога, автор оголошення готовий торгуватися.

Інший набір пропонується у двох видах упаковки. У заплічному мішку його вартість складає 215 грн., в екоторбі - 280 грн. Вижити допоможуть: аптечка, металевий літровій термос, складний ніж, мотузка, сірники, свічки, ліхтар, засоби гігієні, їжа швидкого пріготування. Зазначено, що набір потребує доукомплектації теплою білізною й спиртом.

У ще одній публікації на випадок апокаліпсісу пропонують запастися наступним: сухарі з родзинками (200 г), три свічки декоративні, карти гральні, консерви (шпроти та кілька в томаті), мило, блокнот та ручка, корвалол, запальничка, прапорець з логотипом, інструкція .

Інший автор за 150 грн. продає речовий мішок "з усім необхіднім на випадок надзвічайної сітуації". Що саме в торбі, не вказує.

Нагадаємо, нещодавно центральне румунське телебачення оголосило про сенсаційну знахідку
фресок в древньому храмі, які нібито підтверджують теорію апокаліпсісу 21 грудня 2012 року. Раніше низка вчених, метеорологів, майяністів та астрологів спростувалі чутки про наближення кінця світу.

Фото: slando.ru

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини