RU

Відбитки Павличенка неможливо було підробити, - експерт

18.04.2013, 14:17
Відбитки Павличенка неможливо було підробити, - експерт - Фото
Дмитро та Сергій Павличенки в залі суду
Експерт-дактилоскопіст Ганна Дерій сьогодні в Апеляційному суді Києва заявила, що технологічно неможливо перенести відбиток пальця Дмитра Павличенка з дактилоскопічної стрічки на іншу поверхню, зокрема інвалідний візок. Про це вона сказала під час допиту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Дерій зазначила, що вона знімала відбитки пальців з інвалідного візка і картонної коробки. "На місці злочину було знайдено 6 відбитків пальців. Ми належним чином обробили їх і вилучили", - сказала експерт.

На запитання адвокатів, чому на експертизу були спрямовані лише п'ять відбитків, Дерій зазначила, що один з відбитків виявився непридатним для подальшої експертизи. Дерій зазначила, що з технічної точки зору неможливо перенести зняті відбитки пальців з дактилоскопічної карти за допомогою клейкої стрічки на іншу поверхню.

Слова експерта суперечать версії Павличенка, за якою відбитки були взяті після їх затримання та перенесені на інвалідний візок. Крім того, експерт Сергій Соїн, який проводив експертизу ідентифікації відбитків пальців розповів, що з отриманих п'яти зразків чотири належали Павличенку, один - невстановленій особі.

Нагадаємо, сьогодні в суді експерт судово-медичних експертиз підтвердив, що поріз на руці Дмитра Павличенка був отриманий в день вбивства судді Сергія Зубкова, а рана на коліні Сергія Павличенка не могла бути отримана від падіння на скло.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини