RU

Військову частину в Лозовій оточили міліція і військові

10.08.2010, 14:59

Територію військової частини у Лозовій (Харківська область) оточили працівники міліції і військовослужбовці місцевого гарнізону. Це запобіжний засіб, спрямований на перешкоджання збору металобрухту, в який можуть потрапити боєприпаси.

Як повідомляє прес-служба Харківської обласної держадміністрації, губернатор Михайло Добкін уточнив: "Після отримання додаткової інформації про те, що в приймальний пункт збору металобрухту потрапляють снаряди з Лозової, зараз арсенал оточено, окрім військових, ще й співробітниками міліції. Ситуація перебуває під контролем особисто в начальника управління обласної міліції".

За його словами, в регіоні ведеться "цілеспрямована боротьба з нелегальним збором і продажем металобрухту. "Зараз на штрафмайданчику стоять п'ять арештованих машин, які вивозили під видом чорного металу кольоровий метал. Порушено кримінальну справу. Там намагалися втрутитися судді, але апеляційний суд Харківської області залишив її (справу, - ред.) чинною, йде розгляд", - пояснив М.Добкін.

Нагадаємо, раніше сьогодні Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв попросив повністю оточити військовий склад у Лозовій, щоб розкидані боєприпаси не потрапили в металобрухт. "Ніхто чужий взагалі не повинен перебувати на території цього об'єкта. Щойно спадатиме спека, відразу співробітники Міністерства з питань надзвичайних ситуацій почнуть прибирати боєприпаси, і ми наведемо там такий же порядок, як в Новобогданівці", - вказав він, додавши, однак, що наразі не варто проводити роботи з утилізації боєприпасів.

Вчора стало відомо, що Кабмін виділив перші 22 млн.грн. на розмінування території 61-го арсеналу Південного оперативного командування Сухопутних військ ЗСУ в Лозовій. Саперні роботи почнуться, як тільки на території військової частини буде встановлено повний контроль над пожежною безпекою.

Михайло Добкін: біографія і добірка новин>>>
Вибухи боєприпасів під Лозовою: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини