RU

В Японії після землетрусу не можуть знайти 40 українців

15.03.2011, 09:45
В Японії після землетрусу не можуть знайти 40 українців - Фото
a39d8f406188f752a2e40c3f4d80cd06.jpg

В Японії після землетрусу не можуть знайти 40 українців

За інформацією українців, що проживають у Токіо, на зв'язок після цунамі і землетрусу в Японії поки не вийшли приблизно 40 співвітчизників.

Як пише газета "Сегодня", за даними, які надала посольству України в Японії місцева іміграційна служба, всього в Японії проживає 1590 українців. У найбільш постраждалих регіонах проживали 176 громадян України: у префектурі Міягі - 19 осіб, Івате - 4, Фукусіма - 22, Ібаракі - 32 і Тіба - 99.

"Не всі з них стояли на консульському обліку, не про всіх у нас були дані, тому складно їх знайти. Хтось сам вийшов на зв'язок, з кимось зв'язалися через рідних. Серед них постраждалих немає. Інших шукають місцеві еміграційні служби", - повідомив радник посольства України в Японії Юрій Лутовінов.

Нагадаємо, землетрус, який стався в Японії у п'ятницю, став найсильнішим за всю історію країни. Його магнітуда становила 9. Поштовхи змістили вісь обертання Землі і скоротили земні доби. За землетрусом пішло руйнівне цунамі.

У понеділок на північному сході Японії були знайдені тіла двох тисяч загиблих. Влада префектури Міяги розповіла, що кількість жертв тільки у цьому регіоні може нарховуватися десятками тисяч. У неділю була підтверджена загибель більше 1,4 тис. людей.

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини