RU

В уряді відкриють "гарячу лінію" щодо грального бізнесу

26.06.2009, 09:14

Найближчими днями в уряді буде відкрито спеціальну "гарячу лінію" для отримання скарг від громадян в зв'язку з незаконним відкриттям закладів грального бізнесу.

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України, про це Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила сьогодні під час прес-конференції.

Ю.Тимошенко відзначила, що з допомогою цієї "гарячої лінії", яка перебуватиме під її особистим контролем, громадяни зможуть повідомляти про факти незаконного відкриття гральних закладів, а уряд оперативно реагуватиме на такі звертання.

Прем'єр-міністр вказала, що в інших країнах світу існує практика, коли гральні заклади розташовані на окремих територіях і перебувають під спеціальним контролем держави: "Якщо Верховна Рада зможе ухвалити такий закон і на одній окремо взятій території розташувати гральний бізнес, думаю, цього буде досить для того, щоб люди, які приїжджають у туристичні поїздки в Україну, або ті, кому особливо заважають гроші, мали можливість відвідати цей острів благополуччя, зіграти там і програти свої гроші".

Гральний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини