В Умані пройде фестиваль повітряних куль: плануються рекорди

29.08.2018, 15:57
В Умані пройде фестиваль повітряних куль: плануються рекорди - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Вміння управляти аеростатами продемонструють 15 екіпажів з різних областей України, також глядачів чекає вечірнє шоу повітряних куль, що світяться

В Умані Черкаської області з 25 по 30 вересня 2018 року відбудеться чемпіонат України з повітроплавного спорту та 11-й міжнародний фестиваль повітряних куль "Монгольф'єрія".

Організатори планують встановити кілька рекордів України, які також можуть претендувати на рекорд Гіннеса. Зокрема, стрибок парашутистів в тандемі з повітряної кулі з висоти 4 км, а також найвища доставка дроном пошти на повітряну кулю.

У спортивних змаганнях візьмуть участь до 15-ти екіпажів повітроплавців зі всієї країни, а 28 вересня судді визначать володарів титулу чемпіона України і Кубка турніру.

Міжнародний фестиваль повітряних куль стартує 28 вересня. У показі аеростатів і розважальних польотах візьмуть участь близько 15 українських і європейських екіпажів. За умови гарної погоди, польоти будуть проходити щодня до 30 вересня, старт о 07:00 і 16:30.

Також в перший день фестивалю, 28 вересня, відбудеться вечірня вистава - освітлені повітряні кулі на тлі вечірнього неба. Заплановано і виступ повітряних гімнастів.

Помилуватися польотом аеростатів і послухати майстер-класи від організаторів можна буде безкоштовно, за задоволення здійснити політ на повітряній кулі потрібно буде заплатити, попередньо зареєструвавшись. Місце проведення - Умань, стадіон "Сокіл".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих