RU

В Україні з'являться сертифіковані сервісні центри Apple

30.03.2021, 15:32
В Україні з'являться сертифіковані сервісні центри Apple - Фото
Фото: apple.com

Компанія Apple планує розширити свою програму незалежних сервісних центрів (IRP) на всі країни, в яких продається продукція компанії, в тому числі і на Україну, йдеться в повідомленні Apple.

Програма була спочатку запущена в 2019 році й потім розширена на Європу і Канаду. IRP дає сервісним центрам з ремонту техніки доступ до оригінальних запчастинах Apple, інструментів, інструкцій з ремонту та діагностики для сертифікованого ремонту продуктів Apple.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Зараз зареєстровано вже понад 1500 пунктів в США, Канаді і Європі, а на цьому тижні до списку приєднаються ще 38 країн, в тому числі Туреччина, ОАЕ, Саудівська Аравія, Росія тощо. Низка інших країн, серед яких і Україна, зможуть приєднається до програми пізніше в цьому році.

Участь в IRP безкоштовна, проте кандидатам-компаніям необхідно відповідати вимогам Apple: назва фірми або веб-сторінки не повинна містити товарний знак Apple, бізнес повинен бути зареєстрованим, а для отримання сертифіката на ремонт продуктів Apple потрібно буде скласти іспит в авторизованому центрі тестування.

Перевірити компанію на предмет участі в програмі IRP можна на сайті. Також можна подати заявку на участь в програмі.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини