В Україні з'являться підрозділи боротьби з сімейним насильством

07.10.2019, 13:20
В Україні з'являться підрозділи боротьби з сімейним насильством - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

В Україні запустять групи реагування на випадки домашнього насильства. Про це заявив глава Нацполіціі Ігор Клименко в інтерв'ю Лівому берегу.

За словами Клименка, ще в 2017 році в трьох регіонах був запущений пілотний проект під назвою "Поліна": "Це абревіатура. Скорочено від" поліція проти насильства ".

Глава Нацполіціі запевняє, що "результати роботи цих груп - вражаючі": "Тому прийнято рішення запустити цей проект по всіх регіонах України".

"З 2017 цей проект працює в Дарницькому районі Києва, Малиновському районі Одеси і в місті Сєверодонецьку Луганської області. Думаю, зовсім скоро дамо старт" Поліні "по всій Україні. Це будуть перші 45 екіпажів, які отримають автомобілі, сучасне технічне оснащення і будуть досить ефективні ", - розповів Клименко.

На його думку, "перші результати вже досить переконливо показали необхідність цього проекту".

Він повідомив, що одночасно з введенням підрозділів "Поліна", також планується - ввести "загальнонаціональну базу даних із системою синіх, жовтих і червоних карток - відповідно до рівня насильства в сім'ї".

"Наявність в досьє агресора таких карток, для жінки, яка перевищила самооборону, повинна значно пом'якшувати її вину при розгляді справи", - пояснив Клименко.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю