RU

В Україні збільшили норми випромінювання для базових станцій. Поліпшить зв'язок і інтернет

29.01.2021, 12:11
В Україні збільшили норми випромінювання для базових станцій. Поліпшить зв'язок і інтернет - Фото
Фото: Роман Пилипей/ЕРА

В Україні збільшили норми випромінювання, це дозволить поліпшити якість мобільного зв'язку та швидкісного інтернету. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової інформації.

Указом МОЗ підвищений гранично допустимий рівень електромагнітного поля для радіотехнічного обладнання, що працює в діапазонах дуже високих, ультрависоких, надвисоких і надзвичайно високих частот, з 10 до 100 мкВт/см2.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Підвищені норми дозволять збільшити потужність існуючих станцій, що в свою чергу покращить рівень сигналу на території, де вже є покриття, або збільшить радіус дії базових станцій, тобто розширить покриття", – відзначають в Мінцифри.

Очікується, що підвищення норм дозволить додати на існуючих локаціях нові діапазони, що підвищить якість зв'язку і дозволить застосовувати нові технології.

Мінцифри, посилаючись на власне дослідження, заявляє, що випромінювання базових станцій є безпечним для здоров'я. При цьому в міністерстві вважають, що нові норми все ще набагато жорсткіше, ніж в більшості країні Європи чи Америки.

"Мета Мінцифри до 2024 року – забезпечити доступ до широкосмугового інтернету 95% населення. Доступний інтернет для нас важливий, оскільки завдяки йому Мінцифри зможе впроваджувати цифрову трансформацію України, створювати зручні послуги", – зазначили у відомстві.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини