В Україні стартувала вступна кампанія: що потрібно знати

12.07.2018, 12:42
В Україні стартувала вступна кампанія: що потрібно знати - Фото
Фото: LIGA.net

Подавати заяви через електронні кабінети можна буде до 26 липня до 18:00, відзначили в Міносвіти

Сьогодні, 12 липня, розпочався прийом електронних заяв вступників у вищі навчальні заклади. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

"Міносвіти просить абітурієнтів, які вже зареєстрували електронні кабінети і завантажили в них документи, перед подачею заяв перевірити внесену інформацію", - відзначили в прес-службі.

Йдеться про середній бал атестата, який в цьому році абітурієнти повинні розраховувати самостійно, контактні номери телефонів і завантажені файли фото, додатку до атестата, а також документи про підтвердження реєстрації в селі, якщо вступник претендує на отримання сільського коефіцієнта.

Абітурієнтам також не радять поспішати подавати електронні заяви в перший день, оскільки для цього достатньо часу. "Подавати заяви через електронні кабінети можна буде до 18:00 26 липня, тобто більше двох тижнів. Реєстрація електронних кабінетів не закінчується 12 липня - вона триватиме до 18:00 25 липня", - уточнили в прес-службі.

Одними з найбільш типових помилок при подачі абітурієнтами документів в електронному вигляді є реєстрація на неіснуючу або заборонену пошту, розбіжності даних в атестаті і сертифікаті ЗНО, завантаження файлів у великих розмірах.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов