13.06.2018, 15:17

В Україні скасували заборону вакцини БЦЖ

В Україні скасували заборону вакцини БЦЖ - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Держлікслужба вимагатиме забезпечити кожну поставку вакцини в Україні інструкцією із застосування українською мовою

Реклама
Реклама

Державна служба лікарських засобів і контролю за наркотиками відкликала тимчасову заборону вакцини БЦЖ. Відповідне розпорядження за підписом голови установи Наталії Гудзь оприлюднено на сайті  відомства.

 "Розпорядження Державної служби лікарських засобів і контролю над наркотиками... про тимчасову заборону реалізації та застосування медичного імунобіологічного препарату вакцина БЦЖ ліофілізована... серії 297 виробництва ВВ-NCIPD Ltd, Болгарія, відкликається", - йдеться в документі.

Згідно з документом дозвіл застосування вакцини прийнято на підставі протоколу розслідування і встановлення причинно-наслідкового зв'язку між інцидентами після імунізації і використанням вакцини.

Держлікслужба вимагатиме забезпечити кожну поставку вакцини в Україні інструкцією із застосування українською мовою і пропонує розробити спеціальну пам'ятку для медпрацівників про особливості застосування вакцин.

У березні повідомлялося, що в дитячих поліклініках України не вистачає вакцин проти туберкульозу (БЦЖ).

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама