В Україну прибув верховний главком стратегічного командування НАТО

В Україну прибув верховний главком стратегічного командування НАТО - Фото
03.11.2010, 14:05

У програмі візиту - допомога у реформуванні Збройних Сил, підготовка до січневого засідання військового комітету НАТО і виступ у Національному університеті оборони України

В Україну прибув верховний главком стратегічного командування НАТО

Сьогодні, 3 листопада, в Україну з візитом прибуває делегація Північноатлантичного альянсу на чолі з верховним головнокомандувачем стратегічного командування НАТО з трансформації генералом Стефаном Абріалом.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міноборони України, у програмі візиту - зустріч главкому НАТО з начальником Генштабу - Главкому Збройних Сил України генералом-полковником Григорієм Педченком і перемовини у складі делегацій.

Сторони планують обговорити поточний стан і перспективи розвитку співпраці ЗСУ зі Стратегічним командуванням НАТО з трансформації, можливі шляхи поліпшення співпраці і надання допомоги у трансформації ЗСУ.

Також сторони розглянуть питання підготовки до січневого засідання військового комітету НАТО на рівні начальників Генеральних штабів.

Після завершення перемовин також запланована зустріч верховного главка НАТО з першим заступником Міністра оборони України Володимиром Можаровським.

Делегація НАТО у Києві планує ознайомитися із роботою Ситуативного центру Головного командного центру ЗСУ.

Під час відвідування Національного університету оборони України верховний главком НАТО виступить перед студентами і ознайомиться з роботою наукового центру міжнародної миротворчої діяльності.

Візит делегації Північноатлантичного альянсу триватиме до 5 листопада.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>