RU

В Україні зростає рівень смертності на виробництві

22.10.2008, 15:00

Протягом останніх трьох років кількість випадків виробничого травматизму в Україні не зменшується і залишається на стабільно високому рівні. Водночас частішають випадки зі смертельними наслідками: з 5,5 осіб на 100 тис. працівників у 2005 році до 7 осіб - в 2007 році. Такі дані надала Рахункова палата України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Рахункової палати, діяльність Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці і гірського нагляду (Держгірпромнагляд) щодо поліпшення стану промислової безпеки і охорони праці "є неефективною".

"Суб'єкти господарювання масово порушують вимоги нормативних актів з питань промислової безпеки, охорони і безпеки праці. У свою чергу Комітет не забезпечив належного контролю за станом усунення суб'єктами господарювання виявлених порушень у галузі охорони праці. Як наслідок, безкарність посадових осіб, винних у порушеннях у сфері охорони праці, істотно знизила ефективність державного нагляду за станом промислової безпеки", - стверджують у Рахунковій палаті.

Нагадаємо, раніше генеральний директор Федерації роботодавців України (ФРУ) Володимир Грищенко заявив, що ФРУ відкрила Національний консалтинговий центр з питань безпечних і гідних умов праці. Центр створено з метою підготовки експертів національного рівня з питань безпеки праці, насамперед, для потреб організацій-роботодавців і підприємців - членів Федерації.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини