RU

В Україні зростає народжуваність, але смертність вища

28.07.2008, 16:57

У першому півріччі 2008 року в Україні народилося 235 тис. 610 дітей, що майже на 10 тисяч новонароджених більше, ніж за аналогічний період 2007 року. Про це повідомив Департамент у справах цивільного стану громадян, покликаючись на оперативні дані органів реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мін'юсту, статистичні дані першого півріччя цього року підтверджують тенденцію до поступового збільшення народжуваності, яка триває в Україні вже кілька років поспіль.

Найбільше дітей від початку року народилося в Донецькій області - майже 20, 2 тисячі новонароджених, у Дніпропетровській області - 17,2 тисячі новонароджених, у Києві - 15,1 тисяча новонароджених, в Одеській області - 13,3 тисячі новонароджених, у Львівській області - 13,5 тисяч новонароджених, у Харківській області - 12,5 тисяч новонароджених, в Автономній Республіці Крим - 10,4 тисячі новонароджених і в Луганській області - 10,2 тисячі новонароджених.

Уперше за останні роки у Києві народжуваність перевищила смертність. У столиці за перше півріччя цього року народилося на 20 немовлят більше, ніж померло людей за цей період. Найкраща в країні ситуація щодо співвідношення народжуваності до смертності протягом останніх 5 років фіксується в Закарпатті. Поки що це єдиний регіон України, де таке співвідношення становить 1до1. А з третього кварталу минулого року в Закарпатті почали фіксувати перевищення народжуваності над смертністю.

В інших областях України поки що триває тенденція до перевищення смертності над народжуваністю в середньому співвідношенні 1,6 до 1. Найгірше співвідношення смертності до народжуваності зафіксоване органами юстиції в Донецькій області - 2,1 до 1, у Луганській області - 2,1 до 1, у Чернігівській області - 2,6 до 1, у Черкаській області - 2,1 до 1, у Полтавській області - 2,0 до 1. Загалом, від початку року в Україні померло 391 тис. 952 громадянина.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини