RU

В Україні закрили 14 дитячих таборів

18.07.2011, 11:07
В Україні закрили 14 дитячих таборів - Фото
80c987cbb3e5107ece58f0d69d026e50.jpg

В Україні закрили 14 дитячих таборів
В Україні припинено експлуатацію 14 установ оздоровлення і відпочинку дітей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

У Севастополі тимчасово закрито п'ять літніх таборів - "Альбатрос", "Ласпі", "Нахімовець", "Горний", "Прибій" і наметове містечко "Вавілов сад"; в Житомирській області - табір "Чайка"; в Дніпропетровській області - чотири табори; в Одеській області - база відпочинку "Каскад". У Сумській області заборонено купання дітей в заміському оздоровчому таборі "Космос" МГВУ Охтирканафтогаз.

Державна санітарно-епідеміологічна служба з 14 по 16 липня перевірила 610 дитячих оздоровчих установ, в 62 з них зафіксовано порушення санітарного законодавства.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 176 посадових осіб. Від роботи відсторонено 62 співробітника, які не пройшли медогляд.

Фахівці держсанепідслужби перевірили 299 підприємств з виробництва і поставок харчових продуктів, з яких на 57 виявлено порушення санітарного законодавства. У зв'язку з цим 58 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а 38 співробітників відсторонені від роботи за непроходження медоглядів.

У Севастополі припинено функціонування підприємств-постачальників ТОВ Лондон Крим і ТОВ Байт-Крим за порушення вимог санітарного законодавства під час транспортування і зберігання харчових продуктів.

Нагадаємо, в Криму за одну ніч з оздоровчого табору "Альбатрос" до інфекційної лікарні Севастополя з ознаками харчового отруєння було госпіталізовано 84 людини. Попередня причина захворювання - вживання неякісних продуктів харчування.

За фактом масового отруєння дітей в цьому таборі було порушено кримінальну справу. У Севастопольській санепідстанції припускають, що діти отруїлися неякісним морозивом.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини