RU

В Україні відзначають День енергетика

22.12.2010, 09:40

Професійне свято працівників енергетики і електротехнічної промисловості України було встановлено Указом Президії Верховної Ради СРСР від 23 травня 1966 р. у пам'ять про прийняття Державного плану електрифікації Росії на VIII Всеросійському з'їзді рад у 1920 р. Указом Президії Верховної Ради СРСР від 1988 р. День енергетика був перенесений на третю неділю грудня. Зараз в Україні це свято відзначається 22 грудня.

Свято встановлено в Україні "на підтримку ініціативи працівників енергетики і електротехнічної промисловості України" згідно з Указом Президента України Леоніда Кравчука "Про День енергетика" від 12 листопада 1993 р.

Паливно-енергетичний комплекс України (енергетика) - галузь (сектор) економіки, до якого входять суб'єкти господарювання, діяльність яких пов'язана з розвідуванням, добуванням, переробленням, виробництвом, зберіганням, транспортуванням, передачею, розподілом, торгівлею, збутом або продажем енергетичних продуктів (енергоносіїв) - палива, електричної і теплової енергії.

Детальніше про це та інші святкові дні - у проекті ЛІГА.Досьє >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини