RU

В Україні сталося 779 лісових пожеж, жертв немає

11.08.2010, 10:37

В Україні немає випадків травмування або загибелі людей від лісових пожеж. Про це сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів України, заявив Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Клюєв уточнив, що з 1 липня по 9 серпня в Україні виникло 779 лісових пожеж на загальній площі 3324 гектари. Кількість пожеж порівняно з минулим роком збільшилася на 3%. При цьому їхній масштаб - у п'ять разів більший.

"Завдяки використанню в останні дні космічних супутників вдається оперативно виявляти осередни пожеж", - відмітив він.

Нагадаємо, 15 липня, коли в Україні встановилася спекотна погода, за розпорядженням Віце-прем'єра Андрія Клюєва було прийняте рішення про посилення запобіжних протипожежних засобів. У серпні рівень пожежної небезпеки в лісах поступово зріс до четвертого (висока небезпека), а місцями - до п'ятого класу (надзвичайна). Доступ населення і в'їзд транспорту в хвойні лісові насадження обмежено.

Співробітники МВС з 4 серпня склали більше двох тисяч адміністративних протоколів за порушення заборони на в'їзд в ліс на автомобілі і за порушення вимог протипожежної безпеки в лісах. Крім того, порушено три кримінальні справи за умисні підпали.

Андрій Клюєв: біографія і добірка новин>>>
Лісові пожежі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини