RU

В Україні скасовано обов'язковий техогляд

05.07.2011, 12:49
В Україні скасовано обов'язковий техогляд - Фото
623389fe677d523de190562d1bafcee9.jpg

В Україні скасовано обов'язковий техогляд

Верховна Рада скасувала техогляд. За зміни в ряд законодавчих актів України відносно усунення надмірного державного регулювання в сфері автомобільних перевезень N8397 проголосували 262 картки народних депутатів.

Закон передбачає скасування обов'язкового техогляду для приватних легкових автомобілів. Державтоінспекція відстороняється від контролю технічного стану транспортних засобів. Ці функції передаються суб'єктам господарювання.

Також істотно спрощується порядок проходження обов'язкового технічного контролю для інших транспортних засобів.

Крім цього, відміняються вимоги стосовно обов'язкової наявності у водія дорожнього маршрутного листа і довіреності на управління транспортним засобом.

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради законопроект, який передбачає скасування технічного огляду для легкових автомобілів. Перед цим Янукович заявив, що його доручення про спрощення технічного огляду транспортних засобів, скасуванню дорожніх листів і довіреності перетворили на "грандіозну авантюру".

31 травня законопроект про скасування техогляду був прийнятий у першому читанні. За відповідне рішення проголосували 253 картки народних депутатів.

Автомобільний ринок: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини