RU

В Україні починаються масштабні навчання Україна-НАТО

25.07.2011, 12:23
В Україні починаються масштабні навчання Україна-НАТО - Фото
821041bdf09508d8976efef25c31680c.jpg

В Україні починаються масштабні навчання Україна-НАТО

Сьогодні на Яворівському полігоні у Львівській області в рамках програми НАТО "Партнерство заради миру" почнуться військові навчання Rapid Trident-2011. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Як сказано в повідомленні, у навчаннях візьмуть участь 13 армій світу. Керівництво навчаннями візьмуть на себе перший заступник командира восьмого армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Назаркін, а також координатор проектів міжнародної співпраці командування ЗС США в Європі Кевін Волк.

У Міноборони зазначили, що головна мета навчань - відпрацювання миротворчих завдань і підготовка національних штабів і підрозділів до спільних дій в складі коаліційних сил в міжнародних миротворчих операціях.

Всього у навчаннях візьмуть участь більше 1300 військових з України, США, Великобританії, Канади, Білорусі, Естонії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Сербії та Словенії.

Завершаться навчання 6 серпня.

Нагадаємо, Україна є учасником програми "Партнерство заради миру" з лютого 1994 року. Останні подібні навчання проходили в 2000 році.

Україна і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини