RU

В Україні починається масова торгівля ялинками

08.12.2008, 16:20

З 10-15 грудня в Україні розпочнеться широкомасштабна торгівля новорічними ялинками.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Державного комітету лісового господарства України, відповідно до розпорядження голови комітету, максимальну реалізацію новорічних ялинок населенню будуть забезпечувати безпосередньо лісогосподарські підприємства, а не посередники. На продаж будуть виставляти деревця, вирощені на спеціальних плантаціях, а також ті, які були заготовлені в процесі вирубок догляду за лісовими насадженнями. Крім того, поширеним буде продаж ялинок із закритою кореневою системою, тобто в контейнерах і горщиках, що дозволяє надалі пересаджувати їх у відкритий грунт.

Для забезпечення максимальної реалізації лісогосподарські підприємства будуть організовувати в кожному районному і обласному центрі України торгові майданчики, а напередодні Нового року передбачається проведення передсвяткових заходів, на які залучать колективи художньої самодіяльності, організують продаж виробів художнього промислу, сувенірів та інших товарів.

Крім того, паралельно з цим з 10 грудня 2008 року лісогосподарські підприємства впроваджують посилений режим охорони лісових хвойних насаджень, селекційних плантацій і ділянок особливо цінних хвойних порід. За самовільну вирубку ялинок передбачається накладення штрафів у розмірі від 5 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-170 грн.), а також відшкодування збитків. Залежно від розмірів зрубаного дерева вони можуть досягати 126 - 9300 гривень.

Нагадаємо, придбати ялинку до Нового року кияни зможуть у 263 спеціалізованих магазинах і ялинкових базарах. Живі ялинки з'являться в продажу вже через тиждень.

Новий рік і Різдво: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини