RU

В Україні перевірять всі теплоходи старше 25 років

12.07.2011, 12:28

Після катастрофи теплоходу "Булгарія" на Волзі (Росія) всі українські теплоходи, вік яких перевищує 25 років, перевірять протягом місяця. Про це пише газета "Комсомольська правда в Україні" із посиланням на Міністерство інфраструктури.

За інформацією видання, теплоходів такого ж типу, як затонула "Булгарія", в Україні немає. Але з 63 річкових теплоходів більшість експлуатується з 1975 року. У Мінінфраструктури запевняють, що їх стан задовільний. Ці теплоходи здійснюють рейси в межах великих міст - Києва, Дніпропетровська, Херсона.

За даними Мінінфраструктури, на популярних маршрутах Київ-Одеса-Севастополь-Ялта (або місто Несебр, Болгарія), пасажирів перевозять сім нових теплоходів класу "ріка-море".

Нагадаємо, теплохід "Булгарія", що прямував маршрутом Болгари-Казань, затонув 10 липня на ріці Волга біля населеного пункту Сюкеєво Камсько-Устьїнського району Республіки Татарстан. За фактом події порушено кримінальну справу.

З затонулого теплохода станом на 22:00 11 липня врятовано 79 чоловік, вісім з них госпіталізовані. Станом на 10:00 з води в районі, де затонув теплохід, витягнуто тіла 71 пасажира, 44 з них упізнані.

Президент Росії Дмитро Медведєв оголосив 12 липня в Росії днем національної жалоби.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини