RU

В Україні немає епідемії грипу і ГРВІ

23.11.2010, 12:45

Показники захворюваності на грип та ГРВІ в Україні перебувають нижче епідемічних порогів. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції головлікар Центральної санітарно-епідеміологічної станції Міністерства охорони здоров'я України Любов Некрасова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Некрасова послалася на дані Українського центру грипу і гострих респіраторних інфекцій МОЗ України, згідно з яким за минулий тиждень у десяти контрольних містах зареєстровано 48669 хворих гострими респіраторними інфекціями, шпиталізовані 584 людини. Серед усіх шпиталізованих 86,9% становлять діти у віці до 17 років.

Також Л.Некрасова наголосила, що показник захворюваності цього тижня становить 50,06 випадків на 10 тисяч населення проти 47,79 випадків минулого тижня. "Статистичний показник зареєстрованої захворюваності зріс, порівняно з попереднім тижнем, на 4,8%", - додала вона.

Зокрема, за словами Л.Некрасової, серед дітей зареєстровано 31984 випадки захворюваності на грип і ГРВІ. Частіше хворіють діти у віці від одного року до чотирьох років.

"На 46-ий тижні (року, - ред.) у десяти контрольних містах не зареєстровано жодного трагічного випадку серед хворих", - наголосила вона.

Водночас Л.Некрасова зазначила, що протягом наступних тижнів можливе подальше незначне сезонне зростання показників захворюваності на ГРВІ як в окремих регіонах, так і загалом по Україні.

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини