RU

В Україні можуть "зникнути" сотні тисяч робочих місць

30.10.2008, 11:56

У Україні існує значна загроза зниження зайнятості населення, яка може спричинити втрату сотень тисяч робочих місць. Про це заявив Президент українського союзу промисловців і підприємців, народний депутат України Анатолій Кінах.

За його словами, потрібно остерігатися скорочення кадрів у таких базових, бюджетотворчих галузях, як металургійна, хімічна, будівельна. "Вже сьогодні там спостерігаються звільнення і перехід на неповний робочий тиждень, і цей лише початок процесу, - вказав А. Кінах. Крім того, за його словами, ускладнити соціально-економічну ситуацію може повернення в Україну трудових мігрантів. "У зв'язку із всесвітнім характером кризи багато наших співвітчизників, які сьогодні працюють у Росії, в Східній і Західній Європі, будуть змушені повернутися в Україну, - говорить він. - А це, за різними підрахунками, від 3 до 4 млн. громадян".

Нагадаємо, раніше глава Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України (КМУ) Оксана Продан заявила, що у світлі кризи, що насувається головною економічною проблемою країни може стати масове безробіття.

Про українську боротьбу із кризою читайте у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>

Досьє на Анатолія Кінаха >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини