RU

В Україні можуть виникнути проблеми із початком опалювального сезону

22.09.2008, 11:28

Заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний вважає, що початок опалювального сезону у кожному регіоні супроводжуватиметься певними проблемами. Про це він заявив на селекторній нараді з питань підготовки житлово-комунального господарства до зими із главами обласних державних адміністрацій.

Як повідомляє прес-служба Президента України, Р. Бессмертний констатував відсутність чіткої координації між областями і міністерствами, що співпрацюють у галузі підготовки житлово-комунального господарства до опалювального сезону.

Він також повідомив, що збирається доповісти главі держави про окремі аспекти проблем, які були розглянуті під час наради, і запропонувати винести їх на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо, раніше українські комунальники попередили, що замість відкриття опалювального сезону 1 жовтня можуть почати страйк під стінами парламенту і Міністерства фінансів, якщо у Держбюджет-2009 не буде внесено коштів на фінансування ЖКГ, а уряд не прийме низку документів, спрямованих на реформування цієї галузі.

Досьє на Романа Безсмертного >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини