RU

В Україні хочуть заборонити продавати пиво вночі

22.07.2011, 17:24

Продаж алкогольних напоїв, в тому числі й пива, вночі в Україні має бути заборонено. Про це заявила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я і соціального захисту Алла Шлапак.

"Якщо ми обмежуємо продаж алкоголю, то правила повинні бути однаковими для всіх - всі напої, незалежно від назви, всі суб'єкти торгівлі і по всій Україні. Пиво повинно бути визнане алкогольним напоєм. Поширений стереотип про те, що воно менш шкідливе і не викликає алкогольної залежності, є помилковим. А тому, якщо ми обмежимо продаж горілки, коньяку, вина, але залишимо пиво доступним для молоді, наші рішення не матимуть жодного значення", - вважає Шлапак, яку для ЛІГАБізнесІнформ процитували в її прес-службі.

На думку політика, профілактика надмірного споживання алкоголю повинна бути визнана одним з пріоритетних напрямів державної політики. Також вона висловила надію, що з початком нової сесії парламенту народні депутати повернуться до розгляду законопроекту про заборону продажу алкоголю вночі і ухвалять рішення, визнавши при цьому пиво алкогольним напоєм.

"Обмеження на години продажу спиртного разом з обмеженнями на місце продажу і вік покупця в цивілізованих країнах є одними з найпоширеніших заходів боротьби з надмірним споживанням спиртних напоїв. У нас лише окремі міста ввели обмеження на реалізацію алкогольних напоїв вночі, і ця позитивна тенденція повинна бути підтримана і впроваджена на всеукраїнському рівні", - вважає Шлапак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Росії Рада Федерації заборонив продавати пиво після 23:00.

Ринок алкоголю і тютюну: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини