RU

В Україні будуть жорстко карати за порушення правил перетину переїздів

20.10.2010, 14:30
В Україні будуть жорстко карати за порушення правил перетину переїздів - Фото
724dfa98de841eb70d9fe438f5b0c881.jpg

В Україні будуть жорстко карати за порушення правил перетину переїздів

Міністерство транспорту і зв'язку України ініціюватиме введення адміністративної і кримінальної відповідальності для водіїв за порушення правил перетину залізничних переїздів. Про це повідомив сьогодні журналістам на брифінгу глава Мінтрансзв’язку Костянтин Єфименко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, К.Єфименко повідомив, що завтра має відбутися колегія з безпеки на транспорті. Крім того, він зазначив, що міністерство розробляє Державну цільову програму з залізничних переїздів. "Вона передбачатиме декілька речей: установку фізичних заборонних бар'єрів для виїзду на переїзд, установку шлагбаумів, звукової і світлової сигналізації на під'їздах до переїздів і будівництво шляхопроводів", - пояснив він.

Окремим пунктом програми, за словами К.Єфименко, буде винесена ініціатива Мінтрансу з посилювання відповідальності водіїв за порушення ПДР. "Ми виходимо з ініціативою кримінальної і адміністративної відповідальності за порушення правил перетину переїздів. Це питання дискусійне, але рішення, я думаю, буде прийнято завтра. Від трьох до п'яти років позбавлення прав за порушення правил перетину переїздів на перший раз ми будемо ініціювати", - зазначив міністр.

Нагадаємо, як повідомив раніше Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв, уряд планує фінансувати Програму з переобладнання залізничних переїздів.

ДТП у Марганці: добірка новин>>>

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини