RU

В Маріуполі зареєстровані два нових випадки холери

24.07.2011, 21:30
В Маріуполі зареєстровані два нових випадки холери - Фото
25fc32e784230e9fc3f651abb904a647.jpg

В Маріуполі зареєстровані два нових випадки холери

В Маріуполі зареєстровані два нових випадки захворювання на холеру. Про це заявив головний санітарний лікар міста Георгій Гусаков.

За його словами, зараження, найвірогідніше, сталося під час контакту з технічною водою, яка поступає з Павлопільського водосховища.

Хворі є працівниками підприємств ВАТ Азовзагалмаш і ПАТ Азовелектросталь. У зв'язку з цим на всіх великих промислових підприємствах міста розроблений комплекс заходів щодо обмеження контакту персоналу з технічною водою, забезпечення бутильованою питною водою та наявності в санітарних кімнатах миючих засобів.

Технічна вода на підприємства постачається КП "Компанія "Вода Донбасу". Усі співробітники цехів, в яких працюють хворі, обстежені. Закінчується обстеження співробітників КП "Компанія "Вода Донбасу".

За інформацією начальника управління охорони здоров'я міської ради, зараз в лікарні знаходяться четверо хворих і два вібріононосія. Двоє хворих в середньому стані, двоє - в задовільному. В ізоляторі на момент доповіді знаходяться семеро людей, в Маріупольському центрі допомоги особам без певного місця проживання знаходяться сорок людей.

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини