RU

В Instagram пояснили, чому не можна вбудовувати пости без дозволу автора

09.06.2020, 14:45
В Instagram пояснили, чому не можна вбудовувати пости без дозволу автора - Фото
Фото: pixabay.com

Публікація фото- і відеоматеріалів в Instagram не означає, що їх автор дає згоду на вбудовування постів на інших сайтах. Про це представники соцмережі  заявили виданню Ars Technica.

"Політика платформи вимагає від третіх осіб запитувати необхідні права у правовласників. Це включає гарантію того, що у них є ліцензія на поширення контенту, якщо вона потрібна за законом", - пояснили в компанії. Instagram надає субліцензію API, але вона не стосується контенту.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Instagram заявила про це після судового розгляду між виданням Newsweek і фотографом Еліотом Макгакеном, який заявив про порушення авторських прав. Після того як фотограф відмовився продати Newsweek знімок, видання просто вбудувало його з Instagram. У результаті суддя не знайшла доказів порушення авторських прав, але і не стала відхиляти позов.

Заява Instagram означає, що авторські права фотографа дійсно було порушено. При цьому в квітні 2020 видання Mashable виграло суд у фотографа Стефані Сінклер у подібній ситуації. Newsweek сподівався на аналогічне рішення, але виявилося інакше.

  • Instagram почне  показувати рекламу на початку відео в своєму сервісі IGTV і ділитися прибутком з авторами.
  • За даними Bloomberg, у 2019 році на рекламу в Instagram  прийшлося приблизно $20 млрд - майже четверта частина доходу всієї компанії Facebook.
  • Раніше користувачам Instagram  полегшили  видалення негативних коментарів.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини