RU

В Єгипті залишаються близько тисячі українських туристів

08.02.2011, 13:50
В Єгипті залишаються близько тисячі українських туристів - Фото
07852a967e41c571f8223fc11540530c.jpg

В Єгипті залишаються близько тисячі українських туристів
На відпочинку в Єгипті залишаються близько тисячі українських туристів. Про це повідомив сьогодні на брифінгу прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Дікусаров повідомив, що станом на 8 лютого, за даними туристичних операторів, в Єгипті на відпочинку залишаються близько тисячі українських туристів. "Чартерні літаки з України літають в Єгипет практично щодня. Вони летять повністю порожні. За нашими підрахунками, до 13 лютого з Єгипту в Україну повинні повернутися всі туристи", - наголосив він.

О.Дікусаров запевнив, що Україна продовжує докладати усі зусилля для захисту своїх громадян, які перебувають на території Єгипту, і за їхніми зверненнями забезпечує їхнє негайне безпечне повернення на батьківщину. "Посольство України в Єгипті продовжує реєструвати звернення громадян України щодо евакуації з країни, за результатами аналізу яких буде прийматися рішення про доцільність організації чергового рейсу в Єгипет для евакуації наших співвітчизників. Водночас хочу наголосити, що у зв'язку з певною стабілізацією ситуації в Єгипті кількість звернень українських громадян помітно знизилася", - додав прес-секретар МЗС.

За його інформацією, загалом з початку загострення ситуації в Єгипті у межах евакуації у Київ за рахунок держави було доставлено 411 українців.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України виділив 10 млн. грн. на термінову евакуацію українців з Єгипту.

Переворот в Єгипті: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини