RU

В Європі зайнялися розслідуванням роботи хмарних сховищ Apple, Google і Dropbox

08.09.2020, 13:58
В Європі зайнялися розслідуванням роботи хмарних сховищ Apple, Google і Dropbox - Фото
Google logo (фото - depositphotos.com)

Антимонопольне агентство Італії почало шість розслідувань щодо сервісів хмарного зберігання даних: Google Drive, iCloud і Dropbox, повідомляє Engadget.

У відомстві вважають, що дані сервіси так і не змогли пояснити, як призначені для користувача дані будуть збиратися і використовуватися в комерційних цілях. Чиновники також розслідують положення в угодах на надання послуг, що звільняють сервіси від відповідальності за низкою питань, і переважання англійських версій угод над італійськими версіями.

У липні Італія почала антимонопольне розслідування щодо компаній Amazon і Apple щодо навушників Beats. Влада хоче з'ясувати, чи була між компаніями досягнута згода про заборону продавати навушники та інші продукти Apple роздрібним продавцям, які не беруть участі в офіційній програмі Apple.

  • Компанія Alibaba в квітні заявила, що вкладе $28 млрд у розвиток хмарних сервісів.
  • 29 липня в Конгресі США пройшли антимонопольні слухання керівників компаній Google, Facebook, Amazon і Apple. В рамках слухань регулятор США планував перевірити, чи не було в діях найбільших IT-компаній нечесної конкуренції.
  • Google і Apple затіяли перерозподіл рекламного ринку, що для невеликих компаній може бути вбивством, а гіганти на кшталт Google і Apple - навпаки, ще більше зміцніють.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини