УЗ не буде скасовувати нічні поїзди в Одесу та Львів

14.03.2016, 17:44
УЗ не буде скасовувати нічні поїзди в Одесу та Львів - Фото
49a36b24a7bf3cc7b3cc213df69f4051.jpg

Укрзалізниця не змінюватиме категорію поїздів Київ - Львів - Київ і Київ - Одеса - Київ. Вони і надалі будуть курсувати як "нічний швидкий"

Укрзалізниця не змінюватиме категорію поїздів № 91/92 Київ - Львів - Київ і № 105/106 Київ - Одеса - Київ. Вони і надалі будуть курсувати як "нічний швидкий", а не "нічний експрес", як планувалося раніше. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті Кабміну.

У зв'язку з цим пасажирам, які вже придбали квитки за тарифом категорії "нічний експрес" на дати відправлення з 27 березня, буде повернуто різницю вартості проїзду.

"На сьогоднішній день не затверджений фінансовий план ВАТ "Укрзалізниця", що в свою чергу не дозволяє підприємствам пасажирського господарства в повному обсязі підвищити рівень комфортності поїздки пасажирів у пасажирських поїздах, особливо в поїздах категорії "нічний експрес"", - відзначили в прес-службі Кабміну.

Тому керівництво УЗ для поліпшення ситуації прийняло рішення повернути попередню категорію пасажирських поїздів сполученням Київ-Львів і Київ-Одеса, а саме "нічний швидкий". Для цього виконана відповідна робота щодо приведення коефіцієнтів фірмовості до єдиних стандартів, що дозволило зменшити анонсовану раніше вартість проїзду.

"Повернути різницю вартості квитків на ці потяги пасажири зможуть в день завершення поїздки в касах станцій прибуття. Якщо проїзні документи були оформлені через Інтернет, то в касі необхідно буде оформити заявку на повернення різниці коштів", - сказано в повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a>

ЛIГАБiзнесIнформ
Информационное агентство
www.liga.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить