RU

Усі види транспорту в Україні працюють з перебоями

21.12.2009, 12:24

Станом на ранок 21 грудня покриття на автомобільних дорогах державного значення у більшості областей України залишається засніженим. У Луганській і Миколаївській областях ускладнено проїзд транспорту на автошляхах місцевого значення. Також спостерігаються складності в роботі авіаційного, залізничного і морського транспортів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства транспорту і зв'язку України, крім того, на дорогах державного значення представники ДАІ частково обмежили рух транспортних засобів - рух організовано у реверсному порядку. У Одеській області ускладнено проїзд на автошляхах державного значення. На автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса проїзд забезпечений.

Водночас у зв'язку зі складними метеорологічними умовами є затримки у русі поїздів: Придніпровська залізниця - затриманих поїздів немає; Донецька залізниця - затримано 3 поїзди (1 пасажирський і 2 приміські); Південно-Західна залізниця - затримано 6 пасажирських поїздів; Одеська залізниця - затримано 17 поїздів (6 вантажних, 10 пасажирських, 1 приміський); Львівська залізниця - затримано 2 пасажирські поїзди; Південна залізниця - затримки у русі поїздів немає.

А також зафіксовані перебої з авіаційним транспортом: не працюють аеропорти у містах Сєвєродонецьк і Миколаїв. Крім того, спостерігаються складності функціонування у морському транспорті: не працює порт Бєлгород-Дністровський. З обмеженням працюють порти Іллічівськ, Одеса, Скадовськ, "Південний".

Нагадаємо, раніше Міністерство з питань надзвичайних ситуацій України виступило зі штормовим попередженням на 21 грудня. На більшій частині території очікуються сильні снігопади, завірюха, шквальний вітер і налипання мокрого снігу.

Погода: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини