RU

УНП хоче встановити пам'ятник Симоненкові

09.10.2009, 11:24

З вимогою встановити в Черкасах пам'ятник українському поетові Василю Симоненку 8 жовтня Українська народна партія разом з черкаськими художниками пікетувала сесію міської ради.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі УНП, під час акції, лауреат національної премії імені Тараса Шевченка, письменник, член УНП Василь Захарченко нагадав, що в місті за останні роки споруджуються пам'ятники чому і кому завгодно, але тільки не В.Симоненкові. "Знайшлися кошти на пам'ятник Проні Прокоповній, на пам'ятник варенику, ходять чутки, що навіть самогонному апарату скоро встановлять, а до Василя у них ніяк руки не дійдуть", - наголосив член УНП.

Художник Микола Теліженко каже, що згідно із рішенням міської ради на конкурсній основі було затверджено проект скульптора Миколи Білика, тому проводити повторний конкурс, про який "любить говорити міський голова Черкас" є недоцільним.

"Ми будемо і надалі вимагати від міської влади ставати українською і підтримувати інтереси громади, яка її обирала. Акції щодо спорудження пам'ятника поетові Василю Симоненку будуть проходити і надалі, і не тільки під стінами міськради, а й на центральних площах Черкас", - вказав голова обласної організації УНП Леонід Даценко.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини