RU

UNIT.City спільно з BMW запускають сервіс каршерингу U.Go

23.03.2021, 13:51
UNIT.City спільно з BMW запускають сервіс каршерингу U.Go - Фото
Фото: UNIT.City

Інноваційний парк UNIT.City спільно з BMW і MINI Україна оголосили про запуск пілотного проєкту оренди електромобілів для резидентів парку, йдеться в пресрелізі компанії.

Мета проєкту – розвивати мобільність, засновану в тому числі на спільне використання транспорту. UNIT.City виступає як тестовий майданчик. Київ став першим містом в Україні, де BMW і MINI Україна вирішили протестувати нову модель каршерингу.

Зараз скористатися сервісом можуть резиденти і працівники парку UNIT.City, у яких є водійське посвідчення та досвід керування авто понад 2 роки. Перші 2 години користування автомобілями – безкоштовні, наступні години оплачує компанія, в якій працює резидент (199 гривень – третя година, кожна наступна – 499 гривень).

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Для того, щоб взяти машину, потрібно верифікувати за допомогою діджитал-асистента UNIT.City, забронювати електромобіль і в зазначений час забрати ключі в Центрі резидентів. Після кожної поїздки автомобілі повертаються в парк і проходять повну санітарну обробку.

Щоб скористатися послугою, резиденту не потрібно реєструватися в складних застосунках і вводити довгий перелік своїх даних, зазначається в повідомленні. Користувач просто сідає за кермо машини і здійснює поїздку. Будуть доступні такі моделі: BMW i3 і MINI Cooper SE.

"Коли UNIT.City буде добудований – це буде місце без машин. У нас будуть перехоплюючі хаби, а таким сервісом, як U.Go, зможуть користуватися всі резиденти парку. Для бізнесу це буде актуально вдень, для тих, хто буде жити тут – вранці або ввечері", – прокоментував керуючий партнер інноваційного парку UNIT.City Костянтин Євтушенко. 

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини