05.07.2018, 17:18

Уляна Супрун розвіяла міфи про біль в спині: деталі

Уляна Супрун розвіяла міфи про біль в спині: деталі - Фото

Відсутність активності веде до дискомфорту і появи болю в спині, підкреслила в. о. міністра охорони здоров'я

Реклама
Реклама

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун  розвіяла міфи, що спина болить переважно у літніх людей, спортсменів і тих, хто багато тренується або має проблеми з поставою. Про це вона повідомила у себе в Facebook.

"Насправді, спина болить майже у всіх. А піковий вік виникнення болю в спині припадає якраз на людей у ​​віці від 35 до 55 років. Тому не дивно, з огляду на таку поширеність цього явища, навколо болю в спині існує величезна кількість міфів і спекуляцій", - підкреслила Супрун.

Вона назвала міф, що в разі появи болю в спині, потрібно приймати хондропротектори.

"Хондропротектори - лікарські препарати, які нібито стимулюють процеси регенерації хрящової тканини і уповільнюють її подальшу дегенерацію. Прийом хондропротекторів при болю в спині (як і при інших проблемах) - марна трата грошей. Не існує ніяких досліджень, які доводять їх ефективність", - підкреслила Супрун.

Вона також уточнила, що для лікування болю в спині в більшості випадків не потрібні уколи або крапельниці.

"Медикаментозне лікування болю в спині - чи не останній метод, про який варто думати, коли виникає біль в спині. Ін'єкції можуть бути болісними і супроводжуватися ускладненнями, а лікування крапельницями взагалі не має ніякого наукового обгрунтування", - додала вона.

Вона радить приймати в разі потреби таблетки. "Ефект при цьому точно такий же, як і від уколів. При цьому таблетовані форми препаратів набагато дешевше", - пояснила Супрун.

В. о. міністра охорони здоров'я вважає, що погана постава не може бути причиною виникнення болю.

"Багато людей, мають "погану" поставу, але не страждають від болю. У той же час зустрічаються пацієнти з гарною поставою, які відчувають сильний біль. Відсутність активності веде до дискомфорту і появи болю в спині", - сказала Супрун.

3 травня 2018 року Супрун заявляла, що остеохондроз - це діагноз, який є великим комерційним міфом сучасності.

Читайте також: Супрун розповіла, як змінити сидячий спосіб життя

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама