Уляна Супрун пояснила, чи корисні бактерії

14.03.2019, 12:54
Уляна Супрун пояснила, чи корисні бактерії - Фото
бактерия-650x368

В.о. міністра охорони здоров'я зазначила, що "для формування міцного імунітету у дітей необхідний контакт з непатогенними бактеріями"

В.о. міністра охорони здоров'я  Уляна Супрун рекомендує бути обережними при застосуванні засобів з антибактеріальним ефектом. Про це вона повідомила у себе в Facebook.

"Варто бути обережними при застосуванні засобів з антибактеріальним ефектом. Адже коли ми вбиваємо слабкі мікроорганізми, то на їх місці обов'язково поселяться сильніші й агресивніші. Це меншою мірою стосується звичайних миючих засобів без антибактеріальної дії, які просто фізично ретельно відмивають поверхню, ніж звичайна вода", - зазначила Супрун.

Вона уточнила, що за фактом всі миючі засоби містять антимікробні компоненти, просто в одних випадках їх додають для активної дії, а в інших випадках це консерванти - їх використовують для зберігання самого миючого засобу.

"Мікроби неймовірно швидко пристосовуються. Наприклад, модифікують ліпідний шар своїх мембран, утворюють капсули або синтезують ферменти для знешкодження ворожої речовини", - уточнила Супрун.

За її словами, при використанні миючих засобів і дезінфектантів необхідно враховувати, що занадто багато миючих засобів в побуті можуть діяти як подразники і самі по собі викликати алергії.

"Для формування міцного імунітету у дітей необхідний контакт з непатогенними бактеріями. Це, в свою чергу, ефективна профілактика виникнення алергій", - уточнила Супрун.

Вона підкреслила, що "не варто відмовлятися від домашнього улюбленця, якщо вдома є дитина." Здорова мікробіота домашніх тварин стане в нагоді імунній системі ваших дітей... Намагайтеся мити руки водою і звичайним милом. Це найбільш ефективний спосіб досягти їх чистоти", - пояснила в.о. міністра охорони здоров'я.

27 лютого 2019 року Супрун заявила, що готувати овочеві страви краще в мікрохвильовій печі, ніж варити.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии