RU

Укрзалізниця дозволила студентам показувати документ у смартфоні

08.07.2020, 12:37
Укрзалізниця дозволила студентам показувати документ у смартфоні - Фото
Фото УЗ

Тепер при посадці до поїздів Укрзалізниці студенти можуть пред'явити цифровий аналог студентського квитка з програми Дія. Про це повідомляється на сайті перевізника.

Цифровий студентський має такі ж функції, як і пластиковий: ідентифікує особу, підтверджує статус студента і надає знижки. Пільговий проїзд надається студентам вузів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Подорожувати зі знижками з Е-студентським можна в загальних і плацкартних вагонах, вагонах 2-3 класу усіх категорій міжміського сполучення, всіх вагонах регіональних поїздів, поїздах приміського сполучення. Однак при проїзді у вагонах вищої категорії типу СВ, купе і у вагонах 1-го класу, крім поїздів категорії "Регіональний поїзд", для студентів встановлена ​​повна вартість квитка.

Всього Укрзалізниця приймає вже чотири цифрових документи з програми Дія: ID-картку, закордонний біометричний паспорт, водійське посвідчення і студентський квиток.

  • У квітні 2020 року Україна стала першою в світі державою, де можна користуватися паспортом у смартфоні. Уряд України визнав електронні паспорти в додатку "Дія" аналогами діючих документів. В Естонії електронні паспорти діють із 2002 року - але по суті це ID-картка, а не цифровий документ. У Південній Кореї в кінці червня з'явилися водійські права у смартфоні.
  • У липні апеляційні суди почали приймати цифрові документи в додатку державних послуг Дія.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини