RU

Укрзалізниця обіцяє провести реформу без масових звільнень

22.02.2012, 17:54
Укрзалізниця обіцяє провести реформу без масових звільнень - Фото
9b94814d5e8ac6976e4646c80739580d.jpg
Про це заявив перший заступник гендиректора  Укрзалізниці Сергій Болоболін, повідомляє прес-служба Держадміністрації залізничного транспорту України.

«Одна з цілей реформи, одне із завдань, яке має бути реалізовано в процесі перетворення галузі, - питання соціальної захищеності залізничників. Чорним по білому прописано у державній програмі реформування і в проекті закону «Про створення акціонерного товариства» про недопущення погіршення соціальних гарантій для наших працівників і пенсіонерів», - заявив Болоболін.

Питання соціального захисту майже 400-тисячного колективу залізничників і збереження робочих місць в умовах реформування галузі відображений в законопроектах, які регулюють реформування Укрзалізниці. Так, у проекті Закону «Про особливості створення державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» передбачена спеціальна стаття «Соціальні гарантії працівників».

За словами першого заступника гендиректора, соціальна політика на залізничному транспорті буде здійснюватися на принципах партнерства з галузевими профспілками й передбачає збереження рівня соціального захисту працівників галузі та пенсіонерів.

Залізничники планують зберегти та вдосконалити в процесі реформ такі соціальні досягнення, як колективно-договірного регулювання оплати праці та корпоративні об'єкти соціальної сфери: медичні та навчальні заклади, об'єкти охорони праці та формування кадрового потенціалу галузі.

«Ми дуже тісно працюємо в цьому плані з галузевою профспілкою. На сьогодні ми знаходимо взаєморозуміння, і я вважаю, що принципи, які закладені в програмі реформування і в законі, будуть реалізовані. Ми гарантуємо людям безпеку і роботу», - запевнив Болоболін.

Законопроекти про реформування Укрзалізниці були прийняті Верховною Радою у першому читанні в кінці 2011 року. 23 лютого очікується їх розгляд у другому читанні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини