Укрпошта оновила центр обробки пошти в Борисполі: фото

18.10.2019, 15:41
Укрпошта оновила центр обробки пошти в Борисполі: фото - Фото
Фото: Facebook Ігоря Смілянського

Сьогодні, 18 жовтня,  Укрпошта  модернізувала вантажний термінал в Міжнародному аеропорту Бориспіль. Про це в Facebook написав генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

За його словами, роботи тривали майже рік. В результаті, термінал здатний приймати і відправляти (день в день) більше 50 рейсів. Замість двох вікон прийому тепер - п'ять. "І, наприклад, спільно з компанією МАУ посилки в США [будуть] доставляти в строк до 5 днів", - додав Смілянський.

Він також зазначив, що для збереження і зручності прийомів посилок і вантажів побудовані навіси, встановлені десятки відеокамер для їх безпеки. Крім того, для прискорення процесу виділені зони імпорту та експорту, встановлені нові сканери. Смілянський також додав, що аеропорт і хендлери закупили нові візки, трактори та іншу техніку, щоб нічого не накопичувалось і не застрявало.

Як повідомили ЦТС в Укрпошті, після реконструкції в центрі обробки розширили і зони обробки транзитної пошти, що відправляється в треті країни.

За даними Укрпошти, в реконструкцію центру вклали понад 5,5 млн власних коштів компанії.

"Ви пам'ятаєте снігові завали, припинення відправок посилок і масові їх пропажі? Так ось протягом року, ми... працювали над тим, щоб цього ніколи більше не сталося", - пообіцяв Смілянський.

  • На початку вересня Укрпошта спільно з МАУ запустила  сервіс з прискореної доставки в США.
  • У травні Укрпошта збільшила кількість точок відправку пошти за кордон. Крім Борисполя, почала відправляти пошту з Жулян, Львова та Одеси.Укрпочта обновила центр обработки почты в Борисполе: фото

Укрпочта обновила центр обработки почты в Борисполе: фото - Фото
Фото: Facebook Игоря Смелянского
18.10.2019, 14:59

Модернизированный грузовой терминал способен принимать и отправлять более 50 рейсов в день

Сегодня, 18 октября, Укрпочта открыла модернизировала грузовой терминал в Международном аэропорту Борисполь. Об этом в Facebook написал генеральный директор компании Игорь Смелянский.

По его словам, работы длились почти год. В результате, терминал способен принимать и отправлять (день в день) более 50 рейсов. Вместо двух окон приема теперь - пять. "И, например, совместно с компанией МАУ посылки в США [будут] доставлять в срок до 5 дней", - добавил Смелянский.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина